Робота без обмежень

  • проект щодо допомоги в працевлаштуванні людей з інвалідністю

Платформа «Робота без обмежень» -  це спеціалізована інтернет-платформа для пошуку роботи для людей з інвалідністю, де будуть розміщуватися їх резюме та вакансії від роботодавців, які готові працевлаштувати таких людей. На даному  порталі передбачається повний доступ до корисної інформації стосовно пошуку роботи – від відео уроків по заповненню резюме до майстер-класів по якісному проходженню співбесіди з роботодавцем.  В рамках проведення Великої Ярмарки вакансій для людей с інвалідністю, яка пройшла 4 грудня в Американському домі (Київ, вул. Пимоненка, 6)  у присутності більш, ніж 200 учасників Ярмарки та представників Міністерства соціальної політики, нами була презентована пілотна версія Платформи. Ми отримали всебічну підтримку з боку відвідувачів Ярмарки та представника Державної служби зайнятості Плачинда Валентини Олексіївни, щодо подальшого впровадження нашого продукту та наповнення бази вакансіями від роботодавців та резюме від потенційних працівників. Робота над розробкою повної версії триває. Старт Платформи запланований на 1 квартал 2016 року

Співпраця з Донецьким Обласним Центром зайнятості

23 листопада 2015 року з ініціативи нашої Організації у м. Краматорську відбулася зустріч з Директором Донецького Обласного Центру зайнятості  Рибалко Валентиною Миколаївною.  Була намічена програма співробітництва та заплановані заходи за участю нечуючих та слабочуючих людей  у містах Донецької області. В результаті вже  1 грудня 2015 в Краматорському міському центрі зайнятості вперше проведена профорієнтаційна робота для нечуючих та слабочуючих людей, а саме був проведений тренінг - семінар " Техніка пошуку роботи» з підготовкою резюме для осіб з інвалідністю. На захід були запрошені 9 осіб з Українського товариства глухих (УТОГ ) . По закінченню заходу всім учасникам тренінгу - семінару були роздруковані складені ними резюме .

Наступного дня на базі Донбаського міжрегіонального центру профреабілітації інвалідів відбулася Донецька обласна ярмарка вакансій для людей з інвалідністю. На заході також були присутні нечуючі і слабочуючі люди зі складеними напередодні своїми резюме . Фахівці з Краматорського ЦЗ провели тренінг -семінар з написання резюме та співбесіди з роботодавцем . 

Крім того, була досягнута домовленість з представниками Краматорського міського відділу пенсійного фонду та відділу субсидій про проведення окремої зустрічі з членами УТОГ для відповідей на питання по пенсіях, соціальних виплатах , надбавок , субсидіям людей. 

Аналогічні заходи заплановані найближчим часом і в інших містах Донецької області .

Дякуємо Донецькому Обласному Центру  зайнятості та особисто його Директорці Рибалко В.М. за підтримку наших ініціатив, щодо допомоги в працевлаштуванні нечуючих та слабочуючих людей. Дякуємо також Голові Краматорського відділення УТОГ Шульгіной Анжелі та перекладачу Бородай Катерині за допомогу в організації заходів для нечуючих людей.

Галерея

Ярмарка вакансій для людей з інвалідністю

4 грудня 2015 року в Американському домі (м. Київ, вул. Пимоненка, 6) пройшла Велика Ярмарка вакансій. Організаторами заходу виступила наша Організація та ГО «Всеукраїнський Інтеграційний Рух "ВІР в Україну" , спікерами виступили представники Міністерства соціальної політики України та Державної служби зайнятості України. В рамках заходу відбувся публічний дискурс на тему працевлаштування людей з інвалідністю. Також наша Організація провела презентацію пілотної версії спеціалізованої інтернет-платформи для пошуку роботи для людей з інвалідністю «Робота без обмежень». Ярмарку відвідало близько 200 (!) людей з інвалідністю. Це говорить про те, що проблеми з працевлаштуванням інвалідів реально є і потребують негайного вирішення. Дякуємо представникам бізнесу, які прийняли участь в Ярмарці та запропонували відвідувачам вакансії своїх компаній (Zest, Nestle, Adecco, TopCosmetics.UA, Ашан, Юрія-Фарм, ГазТрон, БМСервіс), представникам влади (начальнику відділу реабілітаційних послуг та зайнятості інвалідів Міністерства соцполітики Роману Пилипенку та начальнику відділу організації надання соціальних послуг Державної служби зайнятості Валентині Плачинді, представникам Фонду соціального захисту інвалідів), а також людям, які на волонтерських засадах підтримали наш захід, - модератору Ярославові Федоренку та фотографові Наталії Лукашенко.

Галерея