Друзі, а коли ви востаннє надихалися цікавими людьми...

Друзі, а коли ви востаннє надихалися цікавими людьми та їх історіями, які спонукали вас до життєвих змін?

Всі, хто прийняв наше запрошення на мотиваційну зустріч в останні вихідні лютого, отримали свою порцію натхнення та духовної краси. Ми поринули у світ неймовірних людей, які інтегрують сучасне українське мистецтво у маси і є зразком для тих, хто прагне до саморозвитку.

Архітектор Олексій Нашивочников та художник Євген Фіненко зробили цей вечір незабутнім для всіх присутніх, бо тільки вільна від стереотипів та щедра душою людина зможе щиро розповідати про своє дитинство та юність, з вдячністю згадувати всіх, хто допоміг в житті приймати правильні рішення та мотивував на саморозвиток. Дуже надихаєшся, коли нечуюча людина з вадами слуху має можливість залишити свій слід в історії рідного міста, проектуючи станції метро, або коли нечуючий художник навчає інших дітей малювати неперевершені картини.

Після таких історій хочеться спеціально вийти з вагону метро на станції Позняки, щоб побачити отой задум архитектора, про який почув від нього самого. А ще повести свою дитину на урок малювання саме до нечуючого художника, бо знаєш, скільки душевної теплоти і знань він вкладає в кожен свій урок.

Незважаючи на те, що наші спікери нечуючі люди і спілкувалися з нами жестовою мовою, ведуча зустрічі Аліна Нашивочникова дуже зрозуміло перекладала слухачам зміст бесіди.

Дякуємо всім, хто прийшов на зустріч, а також нашим новим друзям ...? за допомогу в організації місця проведення нашого заходу!

Ми з радістю запрошуємо всіх на наші постійні мотиваційні вечори, які допоможуть руйнувати бар'єри між чуючими та нечуючими людьми. Слідкуйте за нашими анонсами і до наступної зустрічі!

 

Між нами – дівчатами!

29 листопада 2015 року стартував наш проект "Надихай!", в рамках якого будуть проходити мотиваційні зустрічі з цікавими людьми.  Нашу першу зустріч ми присвятили дівчатам,  яких пов'язує одна проблема - вони живуть у світі глухих. "Надихай!" - казали ми кожній учасниці діалогу, яка сідала у крісло перед аудиторією... І кожна розповідала свою історію життя та успіху, ділилася своїм рецептом щастя і радила нам, чуючим, як прибрати перепони у спілкуванні з нечуючими людьми та змінити ставлення до глухих в нашому суспільстві. Ми знали, що це буде дуже корисна та цікава зустріч, але щоб аж настільки - не очікували! Атмосфера була просто дивовижна - за вікном тихо падав сніг, а ми розмовляли про тепло відносин і щастя, коли тебе розуміють...

Зустріч супроводжував перекладач жестової мови, з яким ми наприкінці спробували вивчити кілька основних слів і фраз, щоб поспілкувався з дівчатами.

"Наступна зустріч буде чоловіча!" - пообіцяла координаторка проекту та ведуча Аліна Нашивочникова, тому не пропустіть шанс познайомитися з гідними чоловіками, які тримають світ у своїх долонях. Слідкуйте за анонсами, а поки - фотозвіт заходу. Надихайтеся!
Галерея