Курси жестової мови

Вивчення базової російської, української та іноземної жестової мови для всіх бажаючих. Курси передбачають не тільки теоретичні знання, але й практичні  розмовні сесії з носіями жестової мови.

Практикувати будемо на тематичних зустрічах, при роботі  з дітьми у підшефному  інтернаті, на концертах, фестивалях та ярмарках. А ще на зйомках реклами, соціальних роликів та коротких метрів.

Навчання буде відбуватися із застосування відеоматеріалів, в інтерактивній формі та при спілкуванні із спеціалістом – перекладачем. 

В рамках проекту передбачається відбір слабочуючих претендентів для безкоштовного навчання жестовій мові у Навчальному центрі УТОГ з отриманням диплому державного зразка для подальшого відпрацювання у закладах медицини, юриспруденції, культури та банках задля розширення можливостей глухих людей користуватися своїми правами та послугами в щоденній життєдіяльності

 

Курси комп’ютерної грамотності

Курси нададуть можливість навчитися користуватися комп’ютером, а також основам роботи з Інтернетом тим, хто цього більше всього потребує – літнім людям та соціально незахищеним верствам населення. В наш час, коли все більше інформації знаходиться саме в Інтернеті, коли зручні засоби спілкування людей є найбільш поширеними через комп’ютер, а послуги держави та бізнесу вже давно надаються в електронному вигляді, багато людей знаходяться в вакуумі і не мають можливості користуватися всіма інструментами сучасного світу тільки тому, що їх нікому цього навчити.

Тому ми розпочали курси з самої простої теми – що таке комп’ютер і як його включити.

Заключною темою буде практика по відкриттю власного інтернет-магазину.

 

Тренінги по фінансовій грамотності

Ми познайомимо всіх охочих  з  історією походження і законами обігу грошей, правилами роботи з банківськими продуктами, включаючи практику обслуговування в одному з відділень банку, а також будемо проводити заняття  з планування сімейного бюджету.

Заняття проводять спеціалісти банківської справи.

 

Тренінги та лекції по психології, саморозвитку та вихованню дітей

Продуктивність , мотивація і саморозвиток в ідеалі роблять нас успішними у всіх починаннях. Продуктивність - це наша особиста ефективність . Мотивація - головне паливо реальних дій . Саморозвиток - це і є особистісний ріст , який ми творимо , навчаючись і вирішуючи життєві завдання . Ми навчимося долати страх першого кроку, помилок та свого майбутнього, будемо шукати шляхи подолання проблем, а також навчимося брати відповідальність за своє життя.  Досвідчені педагоги розкажуть, як виховати гармонійну  та щасливу дитину. Заняття проводять професійні вчителі, психологи,  ігротехніки та сторітелери

 

Лекції по здоров’ю та реабілітації людини, сім’ї та дітей

Разом зі спеціалістами будемо практикувати здоровий спосіб життя, профілактику захворювань, опановувати стреси та вчитися створювати здорову родину.

Дивись анонси та графік занять