Перша прем’єра Ляльково – театральної студії «Білий куб»

 

       24 листопада 2016 року відбулася прем’єра першої вистави новонародженої Ляльково-театральної студії «Білий куб» при Навчально-реабілітаційному центрі № 6 для дітей з розладами слуху та мовлення. "Пригоди в Шервудському лісі" – саме з цієї історії розпочинається творчий шлях нашого театру, в якому грають актори – нечуючі та слабочуючі діти.

       Глядачі вистави поринули у казкову історію про маленького хлопчика, який заблукав у лісі і потрапив в полон до справжньої  чаклунки. На сцені виріс ліс, в якому ожили звірі та мавки, а в хаті чаклунки забулькали справжні хімічні реакції її злих чар. 

       На допомогу хлопчику прийшли мавки, звірі, діти та сам Робін Гуд разом з Котом у чоботях, яким вдалося визволити хлопчика та повернути батькам у обійми. 

       Але на цьому історія не закінчується, бо чаклунка вирішила геть по-іншому закінчити цю казку! Тому далі нас чекає продовження з несподіваним перетворенням дітей на ляльок та новими казковими героями, тож запрошуємо всіх на нову Новорічну виставу!

       Актори театру,  режисерка  Ірина Малюга та перекладачка жестової мови Вероніка Пугачова отримали новий цікавий досвід гри в театрі, коли нечуючі діти в тандемі з чуючими дорослими створили дружній творчій простір і отримали чудовий результат. 

       Нагадаємо, що проект зі створення Лялькової театральної студії впроваджується завдяки підтримці Фундації Ашан для молоді (Франція) в партнерстві з гіпермаркетом Ашан-Либідська.

Галерея

Останній дзвоник

   От і настала пора Останніх шкільних дзвоників, а це означає, що багато школярів починають нове, доросле життя. Хоч ми і не випускники, але теж побували 27 травня на чудовому святі у Київській школі - інтернаті №6 для дітей із розладами слуху та мовлення. На цей захід команду ГО «ЦГІ «Ми разом» та наших партнерів - волонтерів із гіпермаркету Ашан - Либідська, запросила адміністрація закладу на чолі із директором – Людмилою Вікторівною Шевченко. Ми разом мали честь особисто поздоровити випускників школи та їх батьків, а також педагогічний склад закладу. І дуже несподівано та приємно було отримати подарунки та подяку від школи! Всі присутні в залі були вражені виступами діток, пройнялися тими емоціями радості та легкого смутку , а також сміялись і плакали разом із випускниками і їхніми вчителями. Хочеться описувати кожен номер, який був представлений школярами. А їх було, повірте – багато! Це і танці, і вірші, і жестові пісні і напівтеатральні постановки…

   Головне – все свято підготовлене з любов’ю, відчувається, що це не просто школа-інтернат, а велика сім’я! На святі ми мали можливість останній раз поспілкуватись перед канікулами з майбутніми учасниками Ляльково-театральної студії та побажати їм гарного відпочинку і щоб набирались сил, бо чекає велика робота з нового навчального року))) А випускникам - успіхів у всіх починаннях та впевненості на шляху до своїх мрій!

Галерея

На екскурсію - в ляльковий театр!

Ми продовжуємо робити кроки в напрямку реалізації створення і розвитку Ляльково-театральної студії в Київській школі - інтернат № 6 для дітей з розладами слуху та мовлення. Цими днями з дітлахами відвідали Київський муніципальний академічний театр ляльок, що на Чернігівській. Можливість почерпнути з джерела для майбутнього творчого і професійного досвіду стала завдяки Урицькому Михайлу Яковичу - викладачу Кафедри акторського мистецтва та режисури театру ляльок , Київського національного університету театру, кіно і телебачення іменi І. К. Карпенка-Карого. Вистава «Теремок». Весело, легко, грайливо, затишно. Скільки дитячих посмішок і наповненого справжністю і щирістю дитячого сміху було за ті хвилини вистави !!! викликало захоплення! Радість!. Та ще цікавіше почалося після перфомансу. Актори, що втілювали на сцені вовка, лисицю, ведмедя і ще півцарства лісових жителів за допомогою рук в костюмованих ляльках вийшли до глядацької зали і почали вчити дітей вправлятися з не надто слухняними ляльками-героями. Розповідали, як тримати руки, як повертатися, нахилятися, коли граєш лялькою, а головне – дали спробувати все це дітям. І тут розгорівся справжній вогняний інтерес – очі! Дитячі очі! Так вони посміхалися своїми поглядами, так випромінювали щастя, що всі, хто був присутнім в залі, а то і самі стіни залу відчули ті промені щастя на собі. Можемо тільки уявити ті хвилі радощів, котрі викликатиме праця над власними театральними постановками запланованої Ляльково-театральної студії. Доречі, Режисером-постановником буде Ірина Малюга, котра сьогодні проходила майстер-клас з лялькованої гри разом з нашими дітьми - майбутніми акторами. Дякуємо Альоні Савченко, координатору даного культурно-освітнього проекту на базі інтернату - Ляльково-театральної студії, яка стартуватиме наступного навчальнаго року за підтримки гіпермаркету Ашан-Либідська. Сьогодні ми стали ще на один крок ближче до пізнання і здійснення нашої мрії. Далі буде...

Галерея

Знайомство з режисером ляльково-театральної студії

Продовжуємо розповідати про нашу підготовчу діяльність до запуску Ляльково-театральної студії в Київській школі - інтернат № 6 для дітей з розладами слуху та мовлення.

Отжепісля знайомства із нашим головним партнером Ашан – Либідська , настав час познайомити адміністрацію школи-інтернату, на чолі з директором - Людмилою Вікторівною Шевченко, та її вихованців із майбутнім режисеромСтудії та командою проекту.

У навчальному закладі 05 травня 2016 відбувався захід, приурочений до 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Дня пам’яті та примиренняякий вразив всіх присутніх гостей своєю щирістюУчніякібрали участь у виступах – це справжні таланти! Були на сцені і хореографічніпостановки, і поезія, і навіть жестові пісні , підготовкою яких займається Тетяна Радченко. Після закінчення офіційної частини заходу, ми зробили презентацію ідеї створення Ляльково-театральної студії для всіх діток школи-інтернатїхніх батьків та викладачів. А даліохочі спробувати себе в aкторській майстерності учнізалишились для тіснішого знайомства із майбутньою режисеркою Студій - Іриною Малюгоютеатральним режисеромі нашим експертом – Андрієм Сенчукомкоординатором проекту – Альоною Савченко. Налагоджували комунікацію через різні розвиваючі вправи та веселі ігри. Ця зустріч вкотре нас переконала у важливості спілкуванняадже кожна людина, не залежно від віку - це скарб. Коли ми разом, то можемо більше!

Ось так, отримавши колосальний заряд позитиву та натхненняготуємосьзнову до скорої зустрічі. Але про неї вже в наступному повідомленні

Галерея

В гостях у АШАНу

Нещодавно ми вже ділилися з вами хорошими новинами -- один із гіпермаркетів АШАН (м Либідська)  міста Києва підтримав нашу ініціативу про створення у Київській школі-інтернаті № 6 для дітей з розладами слуху та мовлення інтегрованої ляльково-театральноі студії. Отжехочеморозповісти про перші кроки на шляху до втілення ідеї.

 
Цього тижня відбулось безпосереднє знайомство між майбутніми маленькими  учасниками театральної студії, у супроводі чудових вихователів і батьків, та дружньою і щирою командою співробітників АШАНу на чолі з привітним директором гіпермаркету Лораном Бужроллем. Дітям провели цікаву екскурсію залами магазину,  під час якої познайомили не тільки зі структурою роботи, а і з працівниками, серед яких нам зустрілись і головна героїня фільму "Плем'я", і випускники школи-інтернату № 6Далі огляд продовжився вже "за кулісами-- побачили, як кипить робота менеджерів,невидимих для звичайних відвідувачів. І звичайно, не обійшлося без сюрпризів -- співробітники підготували для своїх гостей майстер-клас з декупажу.


Всі залишились задоволеними такою теплою зустріччю і головне -  вона стаєтеплішою від того, що це тільки початок. Далі буде...

Галерея

Проект «Донбас – ми разом!

21 листопада 2015 в актовому залі Центральної міської публічної бібліотеки ім. М.Горького міста Краматорська відбулася перша виїзна зустріч нашої команди з жителями 5 міст Донецької області . В рамках культурної програми запрошений нами гість Дмитро Сомов показав фільм "Гидке каченя" , якого нечуючі люди так довго чекали, і розповів про те , як знімався цей фільм, як тепер живуть актори - головні герої фільму. Чималий інтерес у глядачів викликав і сам Дмитро - публіка просто засипала його запитаннями про особисте життя, всі хотіли взяти автограф і фото на пам'ять! Не менш цікавою для всіх присутніх стала реальна історія про їх земляка Олександра  Булатова, який в страшні дні обстрілів завдяки допомозі волонтерів і просто добрих людей зміг разом зі своєю собакою Мальтою виїхати із Макіївки в Київ, знайти себе і своє кохання в чужому і величезному місті . Це була мотиваційна бесіда з Олександром і його подругою Юлією Медведєвої, яка незважаючи ні на що , повірила і простягла руку допомоги хлопцю - переселенцю. Люди підходили , розпитували і цікавилися новим життям, висловлювали підтримку . Команда волонтерів також провела коротку презентацію наших програм і організувала невеличке анкетування серед присутніх , щоб наступні наші зустрічі були наповнені цікавими і корисними темами . Наприкінці зустрічі ми передали подарунки від " Національної бібліотеки України для дітей" , які тепер розійдуться в бібліотеки підрозділів УТОГ у Краматорську, Слов'янську , Дружківці, Костянтинівці та Артемівську. Висловлюємо подяку Директору Краматорської Центральної Бібліотеки Помоз Олені Григорівні за надане місце для проведення нашого заходу, «ArtCafe Fiesta» і особисто Наталії Каракуц, а також "Гуртовні Магія кави" і особисто Ользі Проша за організацію кава-брейк заходу, фотографу Артему Гетьману за фоторепортаж зустрічі, команді «Вільна хата» за теплий ранковий прийом! Окрема подяка всім, хто допоміг у проведенні заходу - перекладачеві ЖЯ Катерині Бородай, Анжелі Шульгиной, Вікторії Шевченко, Ганні Зайцевої. І звичайно ж спасибі всім, хто прийшов і приїхав на зустріч! Ми постараємося, щоб наступні наші заходи були не менш цікавими і корисними для вас. До нових зустрічей, друзі!

Галерея